Dažniausi užduodami klausimai:

 

Koks jūsų fotografavimo stilius vestuvėse?

 

Pagrinde fotografuoju reportažiniu stiliumi - nesuvaidintas, natūralias, pagautas akimirkas. Tai padeda Jauniesiems nepajusti diskomforto ir nepavargti nuo pozavimo, bei visiškai džiaugtis savo švente. Taip pat yra skiriama ir viena kita valandėlė (pagal kiekvieno poreikius) fotosesijai, kurioje patariu kaip reikia elgtis, kaip stovėti, esant norui leidžiu ir Jauniesiems visiškai laisvai improvizuoti. Svarbiausia Jūsų norai!

 

Ar dirbate vienas?

 

Dirbu su padėjėju, tokiu būdu mes fotografuojame iš daugiau skirtingų kampų, pagauname svarbiausias Jūsų gyvenimo akimirkas.

 

Ar vykstate į kitus miestus?

 

Dirbu visoje Lietuvoje ir užsienyje. Kitoje šalyje keliantiems savo vestuves visada turiu ypatingų pasiūlymų...

 

Kokią fototechniką naudojate?

 

Naudoju profesionalią foto įrangą. Yra atsarginis komplektas, t.y. dar vienas fotoaparatas bei papildomi objektyvai, kurie užtikrina, kad sugedus įrangai, tai nesukels jokių nesklandumų.

 

Ar teikiate konsultacijas prieš fotosesiją?

 

Visada susitinku su užsakovais, jeigu tik yra galimybė. Susitikimo metu aptariami Jums svarbūs klausimai, kurių iškylą tikrai daug.. Jeigu nėra galimybės susitikti prieš planuojamą fotosesiją, viską galima aptarti šiuolaikinių technologijų pagalba, t.y. telefonu, per elektroninį paštą, facebooką, skypą, ir viskas tik dėl Jūsų patogumo! 

©  RV MOMENTO PHOTOGRAPHY / profesionali fotografija